Kabinetné balenia

NATURAL SPA Základnou filozofiou ANNEMARIE BÖRLIND NATURAL SPA ošetrení je Kozmetickým salónom a Wellness centrám ponúknuť unikátne profesionálne produkty pre pleť a telo prispôsobené aktuálnemu stavu pokožky pre všetky typy pleti.

Produkty na ošetrenie tváre a tela od ANNEMARIE BÖRLIND sú vyrábané v harmónii s prírodou. Obsahujú až do 100% prírodných látok, ktoré jemne a účinne podporujú funkciu kože.

Používame iba vysoko – kvalitné suroviny : hodnotné, za studena lisované rastlinné oleje (používame iba bylinné výťažky z prvého lisovania), éterické oleje, bylinné extrakty, prísady z mora  a prvotriedne vitamíny.

Voda, ktorá je používaná v produktoch ANNEMARIE BÖRLIND pochádza z prameňa “Walter-Lindner-Spring”, ktorý sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku, známym pre jeho liečivú silu.  Je bohatá  na minerály ako napríklad draslík, magnézium, kalcium, zinok známych pre ich podporné vlastnosti pre pleť.

Nepoužívame žiadne živočíšne extrakty alebo ropné látky (parafíny).
Prísne odmietnutie testovania na zvieratách a geneticky modifikovaných surovín  materiálov je jedným z našich dôležitých kritérií.

Rastlinné látky pochádzajú výhradne z kontrolovaného, organického pestovania rastlín. Všetky prísady v našich produktoch sú zaručene 100% bez toxínov, pesticídov a ďalších znečisťujúcich látok.

Naše výrobné metódy založené na poznaní tajomstva prírodnej kozmetiky a technologický  know–how zaručujú, že všetky prírodné substancie sú pozorne spracovávané, čím v sebe zachovávajú vysoko kvalitné účinné látky.

Výsledkom je starostlivosť o krásu pre všetky typy pleti a vekové kategórie.PRINCÍPY KVALITY

Šesť kľúčových pravidiel  ANNEMARIE BÖRLIND:

 

1.   Každý výrobok musí podporiť alebo zlepšiť prirodzenú funkciu pleti

 

2.   Základné prírodné látky sú prevažne získavané z organického pestovania a musia byť ďalej spracované opatrne.
·     Za studena lisované rastlinné oleje
·     Prírodné tuky a vosky
·     ŽIADNE PARAFÍNY, ROPNÉ LÁTKY, VASELINY, SILIKÓNY
·     Z organicky pestovaných rastlinných extraktov
·     Biologicky rozložiteľné suroviny
·     Technologický know-how výrobných metód

 

3.   Všetky zákonné požiadavky, týkajúce sa najmä mikrobiologickej čistoty musia byť splnené. Naše produkty sú konzervované len na základe prírodných   látok.
·    Pramenitá voda  sa sterilizuje pomocou reverznej osmózy
·    Tocopherol – vitamín E (antioxidant) a rastliny ako echinacea, farnesol, ďatelina, lipa a rebríček stabilizujú stav oleja
·    Ethanol – čistý konzumný lieh má antibakteriálne účinky, používa sa napríklad v toneroch a čistiacich géloch na tvár.
·    Použitie konzervačných látok sa skúma pre každy výrobok. Našim cieľom je použiť ich čo najmenej za účelom zabezpečenia optimálnej doby trvanlivosti.
Niektoré naše produkty neobsahujú žiadne konzervačné látky, iné v najmenšom možnom množstve

 

4.   Žiadne živočíšne výťažky, bez lepku. Odmietame testovanie na zvieratách.5.    Balenie všetkých produktov sú enviromentálne nezávadné
·      Sklo alebo polyetylén
·      Recyklovateľné obaly

 

6.   Tieto výrobky sú dermatologicky testované na kompatibilitu kože a účinnosť – len na dobrovoľníkoch. Testy na zvieratách, nie sú spoločnosťo ANNEMARIE BÖRLIND vykonávanéVÝSLEDOK KONCEPCIE

Relaxácia pre telo, myseľ a dušu s najlepším čo príroda môže ponúknuť.
·    Oživenie a dodanie energie vďaka sile prírodných ingrediencií, ako sú morské riasy, vitamíny a esenciálne oleje
·    Výnimočne silné účinky  vďaka špeciálnej kombinácii zložiek
·    Exkluzívne prípravky určené salónom krás, ktoré obsahujú vynikajúce organicky pestované rastlinné extrakty a cenné rastlinné oleje z prvého lisovania

·    Koncepty ošetrení, ktoré zákazníkom ponúknu jedinečný zážitok  starostlivosti a “rozmaznávania“.