V.I.P. Udalosti

BÖRLIND na odovzdávaní oskarov v HOLLYWOODE ! Zažili sme skvelý oscarovský víkend na červenom koberci. Skvelí herci, nádherné šaty, očarujúci make-up a značka ANNEMARIE BÖRLIND bola toho súčasťou. Prezrite si aj skvelé video z tejto udalosti, kde hlavnou aktérkou je ambasádorka značky – Christiane Paul (slávna nemecká herečka) s manželkou prezidenta spoločnosti Michaelom Lindnerom.

VIDEO BORLIND NA YOUTUBE

    BÖRLIND dostal ocenenie za projekt v MALI. Nemecké Spolkové ministerstvo pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (BMZ) vyznamenáva inovatívne odborné tréningové projekty vyplývajúce z úspešnej spolupráce medzi priemyslom a spoločnosťou. Dňa 26. novembra 2012, bola spoločnosť BÖRLIND GmbH vyznamenaná ako jeden z víťazov parlamentným štátnym tajomníkom pre hospodársku spoluprácu a rozvoj Gudrun Koppom za ich projekt „ BAMBUCKÉ MASLO Z MALI“. Tento projekt podporuje ženy z MALI, v dedine Siokoro pri výrobe bambuckého masla rôznymi spôsobmi.

ANNEMARIE BÖRLIND – Výhradný make up partner na UNESCO Gala večery v Düsseldorfe. Na pozvanie  významného veľvyslanca „Ute Ohovena“ sa 1200 hostí zúčastnilo výročnej oslavy na podporu projektu „Vzdelanie pre deti v tiesni“. Peniaze zo vstupeniek, tomboly a dražby boli venované tomuto projektu. Keď prišlo k make – upu, ogranizátori vedeli čo hľadajú : glamour, kvalitu a predovšetkým prirodzenosť. Exkluzívny Make up partner, Annemarie Borlind vytvoril ohromujúci make-up veľkému počtu pozvaných hostí, ako aj oceneným celebritám a hviezdam, ktoré zdobili túto udalosť svojou prítomnosťou.

ANNEMARIE BÖRLIND makeup styling na 65. filmovom festivale v Cannes! Táto udalosť bola ďalšia skvelá príležitosť ukázať očarujúci make-up od Annemarie Börlind. Hviezdy, filmári a producenti boli tiež medzi hosťami nemeckej filmovej recepcie. Herečka Christiane Paul miluje Annemarie Börlind prírodnú kozmetiku a s veľkou radosťou pózovala s Danielou Lindner (manželkou viceprezidenta spoločnosti) na červenom koberci.
 

 
FIRST STEPS  Awards 2011 - očarujúci večer s ANNEMARIE BÖRLIND. Make-up dizajnéri z Annemarie Borlind mali opäť plné ruky práce. Tentoraz pomohli mladým filmárom, ich skúseným mentorom a mnoho VIP hosťom vyčariť oslnivý make up. FIRST STEPS  Awards  sú najdôležitejšie nemecké nováčikovské ocenenia vo filmovom priemysle, ktoré boli 23 Augusta udelené v Berlíne. Cena je určená pre uľahčenie talentovaných absolventov pre "prvé kroky" k úspešnej profesii. 
 
ANNEMARIE BÖRLIND make up styling pre Unrath & Strana módnu prehliadku. Po úspešnej premiére v januári, prestížna módna značka z Berlína opäť rozhodla pre make up styling s našou prírodnou kozmetikou. 8. júla 2011, známe designerské duo Klaus Unrath a Ivan Strana predstavili svoju súčasnú JAR/LETO 2012 kolekciu na Mercedes-Benz Fashion Night.  Hlasné ovácie od pozvaných hostí, medzi nimi aj VIP hostia ako Lilly a Boris Becker, box legenda Regina Halmich, DTM závodný jazdec Bruno Spengler a Minu Barat-Fischer. Módni návrhári presvedčili "perfektnými šatami pre každú príležitosť." Medzinárodné modelky, vrátane topmodelky Jana Drews, boli nalíčené našimi Annemarie Borlind maku up dizajnérmi.

Styling and Makeup for DUFTSTARS 2011Styling a make-up od ANNEMARIE BÖRLIND pre DUFTSTARS 2011. Akcie sa zúčastnili početní VIP hostia, ako je legenda boxu Regina Halmich, herečka Mariella Ahrens, kuchár Sarah Wiener a moderátorka Bettina Cramer. Hostia boli nalíčení Annemarie Borlind make upom. Potom nasledovala BMW VIP akcia.

  ANNEMARIE BÖRLIND Beauty Lounge na Clean Tech Media – slávnostnom udeľovaní cien. Slávnostné odovzdanie cien pre Clean Tech Media Award v Berlíne bola skvelá príležitosť ako predviesť očarujúci make up. Annemarie Borlind Beauty Lounge (stánok) bol extrémne populárny medzi hosťami, hviezdami a moderátormi. Herečka a Annemarie Borlind „ambassador“ Christiane Paul bol jednou z tých, ktorí odovzdávali cenu, ktorá oceňuje jednotlivcov a organizácie, ktorí sa zaviazali k ekologickej a ekonomickej udržateľnosti a využívania alternatívnych technológií.

  ANNEMARIE BÖRLIND - Exkluzívny make-up partner na BAMBI awards. Emócie, Hollywoodsky štýl zábavy - Bambi 2010 v Potsdame bol nezabudnuteľný večer. Annemarie Börlind sa stal výhradným make-up partnerom najväčšieho nemeckého mediálneho ocenenia. Naše makeup dizajnérky vytvorili ohromujúci make-up na veľkom počte pozvaných hostí. Taktiež sme sa zúčastnili prestížnej After party, kde rodina Lindnerovcov mala tú česť stretnúť sa s mnohými významnými hosťami.