Výhody spolupráce

1. ZNAČKA

Značka ANNEMARIE BÖRLIND sa považuje za luxusnú prírodnú značku s najvyššou mierou kvality, čo potvrdzuje 1.miesto v predajnosti na domácom nemeckom trhu v oblasti prírodnej kozmetiky. Značka ponúka luxusné balenia,  širokú škálu produktov pre ošetrenie pleti a tela, dekoratívnu kozmetiku, vlasovú kozmetiku, ktoré spĺňajú všetky potreby kozmetických salónov a wellness centier na najvyššej úrovni. Produkty a ošetrenia sa vzájomne dopĺňajú a vďaka tomu klient dostáva unikátny komplex služieb s najvyššou mierou komfortu.

Výrobca BÖRLIND GmbH produkuje aj dermakozmetiku na prírodnej báze pod značkou DADO SENS, ktorá je vhodná pre starostlivosť o extrémne citlivú, problematickú pokožku, sprevádzaní liečby akné, atopickej dermatitídy, alergií, rosacey, psoriázy a ostatných kožných problémov. Všetky produkty sú vedecky testované a sú navrhnuté na základe najnovších dermatologických štúdií v úzkej spolupráci s dermatológmi. Z dôvodu narastajúceho trendu alergií, citlivosti pleti, ľudí s akné (+ neskoré akné) a ostatných kožných problémov nachádza značka DADO SENS popri značke ANNEMARIE BÖRLIND v kozmetických salónoch čoraz väčšie uplatnenie, pretože dokáže uspokojiť práve túto skupinu zákazníkov.

ANNEMARIE BÖRLIND + DADO SENS = kompletná ponuka pod jednou strechou = uspokojenie každého klienta = konkurenčná výhoda !2. KOMPLETNÉ RIEŠENIA PRE KOZMETICKÉ SALÓNY

- profesionálne Spa produkty
- koncepty ošetrení pleti a tela
- manuály
- kalkulácie, školenia s ukončeným certifikátom
- vzorky, katalógy, luxusné tašky zdarma
- tester stojany
- dekoratívne stojany
- displaye, obrazy a iné interiérové doplnky (viac informácii nájdete tu )
- marketingové poradenstvo
- rýchla dodávka tovaru (do 24 hodín od prijatia objednávky)

3. PODPORA

Salónom poskytujeme silnú marketingovú podporu  :

- vzorky, katalógy, tašky, letáky (viac informácií nájdete tu)        

- FACEBOOK kampane, súťaže, produkty ku pleťovým ošetreniam zdarma (na základe dohody), dni otvorených dverí, promo akcie a mnoho iných ďalších aktivít, ktoré sú ušité na mieru pre daný kozmetický salón (ukážky kampaní nájdete tu)

- pravidelné akciové ceny produktov alebo zvýhodnené balenia produktov (ukážky promo produktov nájdete tu)

- bezplatné grafické spracovanie darčekových poukážok, letákov, billboardov a pod.


4. MÉDIÁ 

Značka je podporená mediálne prostredníctvom :

- odborných a lifestylových časopisov ako je TOP FASHION, LES NOUVELLES, BEAUTY 
& WOMAN, WOMAN MAGAZÍN, ZDRAVIE, FIT ŠTÝL, DIÉTA, ABSOLUT LOOK, DERMA REVUE, EVA, NOVÝ ČAS, SLOVAK MAN, EMMA, SPA JOURNAL

Ukážky inzercií môžete vidieť tu